5 tipů jak se v létě vyspat lépe | Ložníobchod.cz

www.lozniobchod.cz - 5 tipů jak se v létě vyspat lépe (23.09.2017 - 13:07)

KONTAKT
Slovensky
Ložníobchod.cz - český výrobce povlečení

5 tipů jak se v létě vyspat lépe

zpět na výpis aktualit

13.09.20165 tipů jak se v létě vyspat lépe

Krásně prosluněné dny s letními teplotami a tropické noci – to je typický scénář každého vydařeného léta. Pokud však nesnášíte horko dobře, můžete načerpat inspiraci pro lepší spánek v následujících řádcích.

 

1. tip - Chladné prostěradlo 

Znatelnou úlevu přinese ochlazení prostěradla v lednici, či pro silnější povahy v mrazáku. Vložte složené prostěradlo do sáčku, ve kterém ho dáte na 2-3 hodiny do lednice a až ho znovu povlečete, uvidíte, že se vám bude usínat mnohem lépe.

2. tip - Barvy, které ošálí smysly

Kouzlo studených odstínů barev opravdu funguje, a proto pokud si vyberete povlečení či prostěradlo v tónech fialové, modré a zelené, tak ošálíte své smysly opravdu účinně a navíc jimi ložnici krásně oživíte. Kombinovat se samozřejmě dají i s teplými odstíny - popusťte uzdu své fantazii a vytvořte si tu pravou kombinaci, která vám sedne.

3. tip - Rychlý a účinný pomocník

Nejen k zahřátí, ale i k ochlazení může posloužit povlak polštářku naplněný rýží nebo pohankou, který před spaním alespoň na hodinu umístíte do mrazáku. Nevydrží sice chladit celou noc, ale je alespoň celkem rychle připravený k použití. Pokud nemáte po ruce polštářek, stejně poslouží i termofor naplněný ledovou vodou.

4. tip - Nezatracujte pyžamo

I když se vám to zdá možná nelogické, je dobré spát při tropické noci v lehkém pyžamu. Přikrýt se pak můžete peřinou jen z části, či vůbec a navíc i pyžamo se dá vložit do lednice či mrazáku. V průběhu noci pak látka vsákne pot a vám se bude příjemněji spát. Pokud pyžamo propotíte, tak ho jednoduše převlečete a prostěradlo vám zůstane suché.

5. tip – Vlhký ručník v pohotovosti

Pro případ, že se během tropické noci probudíte a nebudete se cítit ve své kůži, ať již kvůli potu či horku, připravte si k posteli vlhký ručník, kterým se můžete kdykoliv otřít a trochu se osvěžit. Teplota ručníku by měla mít pokojovou teplotu, aby tělo neprožilo velký teplotní šok a podařilo se vám opět usnout.Vyberte si z nabídky produktů

Krepové povlečení KOSTIČKA BORDÓ

Krepové povlečení KOSTIČKA BORDÓ

100% BAVLNA, zipový uzávěr

759 Kč
přejít na detail
 
 
Krepové povlečení PUDROVÁ KYTKA

Krepové povlečení PUDROVÁ KYTKA

100% bavlna, Zipový uzávěr

759 Kč
přejít na detail
 
 
 Krepové povlečení růže rustikál

Krepové povlečení růže rustikál

100% BAVLNA, zipový uzávěr

759 Kč
přejít na detail
 
 
 
Podpěrová s.r.o.
Dobrovodská 2284
370 06 České Budějovice
777 100 799
texpo@centrum.cz

2017 © Ložní obchod. Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a optimalizace stránek INIZIO

Doporučujeme:

Vybavení obchodů | Prostěradla | Wellness Roubenka | Lyže Fischer | Běžky Fischer | Mezonitě
TOPlist