Chalupářské povlečení | Ložníobchod.cz

www.lozniobchod.cz - Chalupářské povlečení (26.09.2017 - 09:17)

KONTAKT
Slovensky
Ložníobchod.cz - český výrobce povlečení

Chalupářské povlečení

zpět na výpis aktualit

07.03.2016Chalupářské povlečení

Máte chatu nebo chalupu a chcete na ní občas přespávat. Pak zauvažujte o koupi chalupářského, případně staročeského povlečení, které svým stylem na vaši chalupu nebo chatu výborně zapadne. Jak se vlastně liší chalupářské povlečení od staročeského a jakou další variantu máte při pořízení povlečení na chalupu nebo chatu?

 

Chalupářské povlečení

Stylové povlečení na chalupu se vyznačuje použitím klasických vzorů a materiálů. Mezi nejoblíbenější chalupářské povlečení patří hladké bavlněné a krepové. Pro chalupářský styl povlečení jsou typické motivy jako růže a jiné kytičky, kostkované a pruhované dezény, ale i vzory inspirované technikou patchwork. Na chalupě se bude zvlášť dobře vyjímat pruhované ložní povlečení v modrobílé či červenobílé barevné kombinaci.

Staročeské povlečení

Staročeské povlečení v nabídce Ložního obchodu se inspiruje lidovými vzory a odkazuje na kvalitu, kterou byly české výrobky známé již dávno v minulosti. Se staročeskými vzory se vracíme do vzpomínek na dětská léta strávená u babičky na venkově. Mezi tradiční motivy patří proužky, kostičky a květinové vzory na bavlněném či krepovém povlečení. Staročeský nebo také selský styl často doplňuje zdobná krajka na polštářcích. Nejoblíbenějšími barvami jsou červená a modrá připomínající starobylou techniku modrotisku.

Francouzské povlečení

Francouzské povlečení je druh povlečení s atypickým rozměrem. Ocení ho ti, kdo se k sobě rádi přitulí. Najde ale využití i ve větší posteli pro jednoho. Sada francouzského povlečení nejčastěji obsahuje povlak na jednu vekou přikrývku tzv. francouzskou deku a dva povlaky na polštáře. Nejžádanějšími rozměry francouzského povlečení jsou 200 x 220 a 220 na 240. V Ložním obchodě jsou k dostání i další atypické rozměry jako 200 x 200 nebo 200 x 240. Oblíbené je zejména krepové a bavlněné francouzské povlečení.Vyberte si z nabídky produktů

Krepové povlečení STICKEREI

Krepové povlečení STICKEREI

100% BAVLNA, zipový uzávěr

759 Kč
přejít na detail
 
 
Krepové povlečení PUNTÍK šedý s proužkem

Krepové povlečení PUNTÍK šedý s...

Krepové povlečení české...

759 Kč
přejít na detail
 
 
Krepové povlečení KOSTIČKA BORDÓ

Krepové povlečení KOSTIČKA BORDÓ

100% BAVLNA, zipový uzávěr

759 Kč
přejít na detail
 
 
 
Podpěrová s.r.o.
Dobrovodská 2284
370 06 České Budějovice
777 100 799
texpo@centrum.cz

2017 © Ložní obchod. Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a optimalizace stránek INIZIO

Doporučujeme:

Vybavení obchodů | Prostěradla | Wellness Roubenka | Lyže Fischer | Běžky Fischer | Mezonitě
TOPlist