Dětské povlečení do postýlky | Ložníobchod.cz

www.lozniobchod.cz - Dětské povlečení do postýlky (26.09.2017 - 09:27)

KONTAKT
Slovensky
Ložníobchod.cz - český výrobce povlečení

Dětské povlečení do postýlky

zpět na výpis aktualit

09.06.2016Dětské povlečení do postýlky

Jelikož je narození miminka nejšťastnější události v životě člověka, snaží se na tuto událost náležitě připravit a poskytnout malému co nejlepší možnou péči. Zvláštní pozornost byste měli věnovat právě postýlce, ve které bude váš potomek ze začátku trávit podstatnou většinu dne. V následujícím článku si představíme některé tipy a produkty, které se vám budou do dětské postýlky jistě hodit.

 

Základem ovšem je, aby byla celá souprava zdravotně nezávadná a byla vyrobena z kvalitních materiálů. Určitě se tedy vyhněte nákupu těchto povlečení například na tržištích, kde je vysoká pravděpodobnost, že narazíte na nekvalitní výrobek, který by mohl vašemu malému ještě ublížit.

Do dětské postýlky budete potřebovat kvalitní prostěradlo, nejvhodnější jsou takzvaná froté prostěradla, která mají po svém obvodu gumičku. Díky této gumičce se prostěradlo natáhne a rozprostře po celé ploše matrace a tak se nikde nekrčí.

Pod prostěradlo můžete pořídit takzvaný chránič matrace. Jedná se o nepropustnou podložku na matraci, které jsou vodotěsné, ale zároveň dostatečně prodyšné na to, aby matrace mohla „dýchat“. Jejich hlavní úlohou je zabránit znečištění matrace, ke kterému může, vzhledem k tomu, že ji bude využívat malé dítě, čas od času dojít.

Další věcí, kterou budete jistě potřebovat, je kvalitní přikrývka. Pro ta nejmenší miminka zvolte kvalitní antialergickou přikrývku s výplní z dutého vlákna, kterou je v případě potřeby možné prát. Většinou se tyto přikrývky prodávají společně s polštářem, nicméně u nejmenších dětí je polštář spíš na škodu. U malých dětí totiž hrozí nebezpečí udušení ve spánku a tak by neměly používat polštář aspoň do věku dvou let. Pokud vaše miminko přece jen z nějakého důvodu potřebuje podložit hlavičku, raději podložte přímo celou matraci tak, aby vytvořila mírně nakloněnou rovinu.

 

Pokud jde o povlečení, můžete si vybrat z široké škály různých barev a vzorů. Pro malé děti jsou ale nejvhodnější jemné a světlé barvy, ideálně pak pastelových odstínů. Jelikož miminka vnímají barvy jinak než dospělí lidé, doporučujeme vám vyhnout se při koupi křiklavých barev a vzorů. Vyberte si z nabídky produktů

759 Kč
přejít na detail
 
 
Krepové povlečení PATCHWORK malinový / kvítky

Krepové povlečení PATCHWORK malinový /...

100% bavlna, Zipový uzávěr

759 Kč
přejít na detail
 
 
Krepové povlečení BÉŽOVÝ PATCHWORK

Krepové povlečení BÉŽOVÝ PATCHWORK

Krepové povlečení , 100%...

759 Kč
přejít na detail
 
 
 
Podpěrová s.r.o.
Dobrovodská 2284
370 06 České Budějovice
777 100 799
texpo@centrum.cz

2017 © Ložní obchod. Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a optimalizace stránek INIZIO

Doporučujeme:

Vybavení obchodů | Prostěradla | Wellness Roubenka | Lyže Fischer | Běžky Fischer | Mezonitě
TOPlist