Jak zařídit stylový dětský pokojík | Ložníobchod.cz

www.lozniobchod.cz - Jak zařídit stylový dětský pokojík (22.09.2017 - 17:08)

KONTAKT
Slovensky
Ložníobchod.cz - český výrobce povlečení

Jak zařídit stylový dětský pokojík

zpět na výpis aktualit

25.05.2016Jak zařídit stylový dětský pokojík

Jelikož zařizování dětského pokoje patří k nejsložitějším krokům při úpravách interiéru, je potřeba mu věnovat náležitou pozornost. Všeobecně si totiž lidé přejí, aby byl dětský pokojík zařízen v takovém stylu, aby zapadl do konceptu vybavení celého interiéru a aby byl zároveň zařízen velmi vkusně a elegantně.

 

Zde ovšem nastává drobný problém, protože právě tento styl se samotným dětem nemusí příliš zamlouvat a mohou vyžadovat něco trochu více „dětského“. Ovšem najít takový nábytek a vybavení, který by splňoval obě výše zmíněná kritéria (tedy to, aby byl elegantní a hodil se do bytu a zároveň se líbil i vašim dětem), nemusí být úplně jednoduché.

Doby, kdy musel být dětský pokoj vybaven tak, že jste jej dokázali na první pohled poznat od ostatních pokojů v domě nebo v bytě jsou dávno pryč. Moderním trendem je dětský pokoj vybavit tak, aby „rostl“ s vaším dítětem. To znamená, že jakmile vám potomek začne dospívat, nebudete muset pokoj rekonstruovat, protože stávající vybavení mu přijde příliš infantilní a stydí si tam pozvat například návštěvu tvořenou několika jeho vrstevníky.

Pokud jde o nábytek, můžete se poohlédnout po italských designových kouscích, které velmi často propojují přirozenou eleganci, praktičnost a také kvalitu. Tento styl využívá kouzla zaoblených tvarů a nenajdete zde například žádné ostré rohy nebo hrany. Mimo jiné je i právě proto velmi vhodný pro děti, kterým hrozí o ostré hrany a rohy úrazy. Italský nábytek je navíc velmi elegantní a určitě se bude líbit i vašim dětem.

 

Ani postel vašeho dítěte nemusí vypadat infantilně. I když pro úplně malé děti je vhodné zvolit spíše povlečení s kreslenými postavičkami z pohádek nebo veselé vzory (malé děti z takového povlečení mají pocit bezpečí, uklidňuje je a snáze se jim usíná), pro větší děti už raději zvolte něco trochu jiného. Vybrat si můžete například z naší široké nabídky krepového dětského povlečení, ze kterého si jistě vyberou jak dívky tak i chlapci. Pro dívky máme povlečení laděné do růžových odstínů, pro chlapce zase do modrých. Naleznete zde i velmi oblíbené patchworkové vzory, které získávají na popularitě především v posledních letech.  Vyberte si z nabídky produktů

Krepové povlečení PATCHWORK DELUXE béžový

Krepové povlečení PATCHWORK DELUXE...

100% bavlna, zipový uzávěr

759 Kč
přejít na detail
 
 
Krepové povlečení POMNĚNKA MODRÁ

Krepové povlečení POMNĚNKA MODRÁ

100% BAVLNA, Zipový uzávěr...

759 Kč
přejít na detail
 
 
759 Kč
přejít na detail
 
 
 
Podpěrová s.r.o.
Dobrovodská 2284
370 06 České Budějovice
777 100 799
texpo@centrum.cz

2017 © Ložní obchod. Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a optimalizace stránek INIZIO

Doporučujeme:

Vybavení obchodů | Prostěradla | Wellness Roubenka | Lyže Fischer | Běžky Fischer | Mezonitě
TOPlist