Jarní úklid v ložnici | Ložníobchod.cz

www.lozniobchod.cz - Jarní úklid v ložnici (24.09.2017 - 14:02)

KONTAKT
Slovensky
Ložníobchod.cz - český výrobce povlečení

Jarní úklid v ložnici

zpět na výpis aktualit

05.05.2016Jarní úklid v ložnici

Mnoho lidí se na jarní úklid těší, mnoho jej ale zatracuje. Nicméně je důležité říct, že je potřeba mít doma pořádek a minimálně jednou za čas tam pořádně uklidit. Čeho všeho by se měl jarní úklid ložnice týkat a také co udělat pro to, aby vše proběhlo hladce se dozvíte právě v následujícím článku.

 

Jarní úklid by měl být komplexní. Určitě si pod tím nepředstavujte jen to že vezmete do ruky vysavač a vyluxujete ložnici. Péči musíte věnovat všem kusům nábytku, které v místnosti máte, ideálně na nich pečlivě utřete prach a ošetřete jejich povrch. Nezapomeňte ani na okna, která si po dlouhé zimě jistě zaslouží důkladné umytí. A nejen z vnitřní, ale i z vnější strany. Právě mytí z vnější strany může být zpočátku trochu komplikované, nicméně určitě brzy přijdete na vhodnou techniku.

Nezapomeňte ani na postel, péči byste měli věnovat povlečení, peřinám, polštářům a dokonce i matracím. Povlečení dejte důkladně vyprat a pověste jej v ideálním případě ven na sluníčko. Peřiny a polštáře důkladně vyklepejte a nechte vyvětrat na čerstvém vzduchu. Uvidíte, že se vám bude hned mnohem lépe spát.

Polštáře i deky je také dobré důkladně vyčistit. Pokud si na to netroufáte sami, doporučujeme je dát do profesionální čistírny, kde se již postarají o to, aby vašim polštářům a peřinám vdechly nový život.

Svou péči si zaslouží i samotná postel. Když vyndáte matrace, polštáře a peřiny, nebojte se celou postel důkladně vysát a zbavit ji tím prachu a nečistot. Omyjte rám postele a pokud možno důkladně vyčistěte i prostory pod rošty, kde se v průběhu času mohou usazovat nečistoty a pavouci tam mohou plést své sítě.

Jarní počasí je na úklid zkrátka ideální, proto neváhejte a pusťte se do něj ještě dnes. Stojí to sice trochu námahy, nicméně výsledek bude jistě stát za to.Vyberte si z nabídky produktů

Krepové povlečení BÍLÁ DROBNÁ KYTIČKA

Krepové povlečení BÍLÁ DROBNÁ KYTIČKA

Krepové povlečení , 100%...

759 Kč
přejít na detail
 
 
 
Krepové povlečení PUNTÍK šedý s proužkem

Krepové povlečení PUNTÍK šedý s...

Krepové povlečení české...

759 Kč
přejít na detail
 
 
 
Podpěrová s.r.o.
Dobrovodská 2284
370 06 České Budějovice
777 100 799
texpo@centrum.cz

2017 © Ložní obchod. Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a optimalizace stránek INIZIO

Doporučujeme:

Vybavení obchodů | Prostěradla | Wellness Roubenka | Lyže Fischer | Běžky Fischer | Mezonitě
TOPlist