Povlečení mikroflanel versus mikroplyš | Ložníobchod.cz

www.lozniobchod.cz - Povlečení mikroflanel versus mikroplyš (21.09.2017 - 16:03)

KONTAKT
Slovensky
Ložníobchod.cz - český výrobce povlečení

Povlečení mikroflanel versus mikroplyš

zpět na výpis aktualit

03.11.2014Povlečení mikroflanel versus mikroplyš

Mikroflanel je na první pohled velmi podobný mikroplyši. Vlákna obou materiálů jsou téměř k nerozeznání. Jsou tedy mezi nimi vůbec nějaké rozdíly, co se týče vlastností nebo údržby? Jaké výhody a nevýhody skýtá povlečení z mikroflanelu a mikroplyše při jeho používání?

 

Oba materiály jsou tvořeny hustými krátkými chloupky, které zajišťují velkou hřejivost materiálu. Hustota chloupků je u povlečení mikroflanel vyšší, takže jde o látku s lepšími termoregulačními vlastnostmi, která Vás více zahřeje za zimních večerů.

Na rozdíl od mikroplyše, který působí spíše jako kožíšek plyšového medvídka, jsou chloupky mikroflanelového povlečení plošší a jemnější. Mikroflanel imituje hladkou zvířecí srst, jejíž největší výhodou je teplotní komfort, který kožíšek udržuje. Sametově hebké ložní povlečení na dotek Vám dopřeje klidný a ničím nerušený spánek.

Praní povlečení

Mikroplyšové i mikroflanelové povlečení se pere v automatické pračce na 40°C. Ani jeden materiál nevytváří žmolky a oba rychle schnou. Ložní povlečení z mikroflanelu a mikroplyše se nemusí žehlit, což je velká výhoda pro všechny hospodyňky.

Nemějte obavy, že by povlečení mikroflanel nebo mikroplyš pouštělo při praní chloupky. Oba materiály jsou velmi kvalitní. Mikroflanel má vyšší gramáž než mikroplyšové povlečení. Díky složení ze 100% polyesteru je mikroflanelové povlečení vhodné i pro alergiky. 

          Vyberte si z nabídky produktů

970 Kč
přejít na detail
 
 
 
 
 
Podpěrová s.r.o.
Dobrovodská 2284
370 06 České Budějovice
777 100 799
texpo@centrum.cz

2017 © Ložní obchod. Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a optimalizace stránek INIZIO

Doporučujeme:

Vybavení obchodů | Prostěradla | Wellness Roubenka | Lyže Fischer | Běžky Fischer | Mezonitě
TOPlist