Povlečení podle ročních období? Vytvořte z ložnice barevný podzim | Ložníobchod.cz

www.lozniobchod.cz - Povlečení podle ročních období? Vytvořte z ložnice barevný podzim (23.09.2017 - 13:06)

KONTAKT
Slovensky
Ložníobchod.cz - český výrobce povlečení

Povlečení podle ročních období? Vytvořte z ložnice barevný podzim

zpět na výpis aktualit

25.10.2016Povlečení podle ročních období? Vytvořte z ložnice barevný podzim

Jarní únavu zdatně dohání podzimní deprese a nevlídné počasí. Pokud za okny prší, je ten nejlepší čas rozsvítit si barevný podzim přímo v ložnici. Pokud jdou podzimní chmury i na Vás, zaskočte je ložním povlečením v barvách zářivého podzimu. Podzimní kostka, etnické vzory či motivy podzimních rostlin a barvy vína, teplé odstíny zelené a žluté, tmavě modrá či šedá skvěle pasují podzimnímu redesignu vaší ložnice.

 

Ložní povlečení v barvě podzimního listí

Z listí drak či věnec patří k tradičním podzimním dekoracím. Stromy mají tu nevýhodu, že jejich oranžovou, hnědou či žlutou peřinu podzimní vítr co chvíli odvane pryč. Vy si ale díky motivu podzimního listí společně s pestrou hrou teplých tónů mikroflanelového povlečení „PODZIMNÍ LISTÍ“ můžete podzim v ložnici vykouzlit celoročně. Je také možné, že kvůli vynikající hřejivosti flanelu společně s teplými barvami ložního povlečení se vám bude těžko vstávat z postele. O deštivém podzimním víkendu to ale nikomu vadit nebude. 

Vanilkové spaní za podzimního slunce

Padající listí zároveň neuvidíte rádi na zahradě. Na krajině ložního povlečení „GINKGO VANILKA“ v podzimních barvách je to ale více než vítaná záležitost. Jemný vzor jinanových listů v kombinaci s teplými odstíny vanilkové béžové a žluté bude skvěle ladit s romantickým interiérem, speciálně bílým nábytkem a bílou či béžovou výmalbou. Mikroflanel a barva mlhavého podzimního slunce přinese ten správný soulad mezi venkovní podzimní přírodou a podzimní výzdobou vašeho interiéru. 

Kostka na kostce

Kostka na podzimním kabátě, kostka na čepici, kostka na košili. Kostka je jednoduše podzimní vzor číslo jedna. Mikroflanelové povlečení „KOSTKA HNĚDÁ“ je trendy právě na podzim, navíc v typických barvách podzimu, a to hnědé, oranžové, béžové a žluté. Kostkované povlečení doporučujeme spíše do jednoduše laděného interiéru, které nezdobí moc doplňků. Samy o sobě jsou kostky na tomto mikroflanelovém povlečení výrazné, že pozornost bude směřovat pouze na ně (nebo spíše pod ně).

Krása podzimu v drobných maličkostech

Podzimní design si zaslouží i další doplňky než pouze peřiny a polštáře. Pokud se necítíte na větší barevnou obměnu v ložnici, můžete zvolit zlatou střední cestu a do podzimu převléci pouze drobnější doplňky. Podzimní náladu příjemně navodí i nové prostěradlo v rezavé či  či výměna povlaku na polštář v barvě vína, bordó. Menší polštářek si zaslouží i výraznější vzor, například ve formě fialovozelených kvítků. 
Vyberte si z nabídky produktů

Krepové povlečení BÉŽOVÝ PATCHWORK

Krepové povlečení BÉŽOVÝ PATCHWORK

Krepové povlečení , 100%...

759 Kč
přejít na detail
 
 
759 Kč
přejít na detail
 
 
Krepové povlečení KVÍTEK malinový

Krepové povlečení KVÍTEK malinový

100% bavlněný krep, Zipový...

759 Kč
přejít na detail
 
 
 
Podpěrová s.r.o.
Dobrovodská 2284
370 06 České Budějovice
777 100 799
texpo@centrum.cz

2017 © Ložní obchod. Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a optimalizace stránek INIZIO

Doporučujeme:

Vybavení obchodů | Prostěradla | Wellness Roubenka | Lyže Fischer | Běžky Fischer | Mezonitě
TOPlist