Přehoz na postel – ano, či ne? | Ložníobchod.cz

www.lozniobchod.cz - Přehoz na postel – ano, či ne? (23.09.2017 - 11:08)

KONTAKT
Slovensky
Ložníobchod.cz - český výrobce povlečení

Přehoz na postel – ano, či ne?

zpět na výpis aktualit

09.11.2016Přehoz na postel – ano, či ne?

Neodoláte vyluštit žádnou hádanku? Jednu bychom pro vás měli. Co vás zahřeje a zútulní váš pokoj a není to peřina ani deka? Správně řešení je přehoz na postel. Navíc se dá přehoz jednoduše střídat a tím snadno obměnit už poněkud nudný interiér, který si žádá změnu. Kdy tedy zasadit přehoz na postel do vzhledu vašeho pokoje a kdy si raději zvolit nějaký jiný ložní doplněk?

 

Přehoz na postel? Vítejte v království barev a vzorů

Přehozy na postel patří mezi jedny z nejsnazších výběrů, které do svojí ložnice zvolíte. Nemusíte se dlouho zamýšlet nad jeho složením ani délkou a nemusíte složitě posuzovat a odhadovat rozměry. Přehozy na postel sídlí v naší ložnici zejména proto, aby lahodily oku. Široká škála barev a vzorů uspokojí vaše designové choutky dokonale. Perfektní přehoz přes postel se najde pro konzervativní typy v jemných barvách stejně jako pro milovníky veselých barev a tak trochu ztřeštěného stylu.

 Přehoz přes postel ale zároveň slouží svému účelu dokonale. Tichý služební, který zůstane tam, kde ho necháte ležet. Zároveň ale jeho činy vyjadřují slova: „Nestihli jste uklidit před návštěvou? Ráno jste zaspali a postel zůstane neustlaná? Nevadí, od toho máte mě.“

Moderní přehoz na postel je vzdušný

Praktický doplněk k ložnímu prádlu najde své uplatnění a domov ve většině domácností. Vaším největším dilematem tak spíše bude, jakou barvu přehozu na postel do ložnice či pokoje zvolit. Zejména malé interiéry by se měly vyhnout křiklavým vzorům, které by mohly negativně ovlivnit celkový dojem z pokoje. Pokoje, kde jste povolili uzdu své fantazie v barvách, by se také měly mírnit, co se týče příliš barevného přehozu. Jediná věc, na kterou je potřeba nezapomínat, je pravidelné větrání ložnice. Pokud dostatečně vyvětráte lůžkoviny, i ony si rády odpočinou v bezpečí ochranitelského přehozu. Moderní verze přehozů na postel mají navíc daleko sympatičtější složení než „babičkovské“ duchny, kterými se dříve zastlalo postel, a mohou dýchat.

Dvě položky do nákupního košíku zaplníte jednou ranou, pokud se rozhodnete zvolit přehoz přes postel, který je navržen speciálně v kombinaci s ložním povlečením. Kombinace přehozu a ložního prádla vám usnadní i tu poslední věc, nad kterou se v případě výběru přehozu na postel budete muset rozhodovat, a to zdali vám bude přehoz ladit s ložním prádlem.

 

 


Vyberte si z nabídky produktů

 
759 Kč
přejít na detail
 
 
 
 
Podpěrová s.r.o.
Dobrovodská 2284
370 06 České Budějovice
777 100 799
texpo@centrum.cz

2017 © Ložní obchod. Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a optimalizace stránek INIZIO

Doporučujeme:

Vybavení obchodů | Prostěradla | Wellness Roubenka | Lyže Fischer | Běžky Fischer | Mezonitě
TOPlist