Proti sychravému podzimu bojujte povlečením z mikroflanelu či mikrovlákna | Ložníobchod.cz

www.lozniobchod.cz - Proti sychravému podzimu bojujte povlečením z mikroflanelu či mikrovlákna (24.09.2017 - 14:07)

KONTAKT
Slovensky
Ložníobchod.cz - český výrobce povlečení

Proti sychravému podzimu bojujte povlečením z mikroflanelu či mikrovlákna

zpět na výpis aktualit

03.10.2016Proti sychravému podzimu bojujte povlečením z mikroflanelu či mikrovlákna

Máte přes noc studené nohy a krátkou peřinou to není? S podzimní mlhou a dešťovými přeháňkami za okny přišel čas vyměnit letní variantu povlečení za podzimní a zimní verzi. Tu správnou zimní termoregulaci zajistí mikroflanel či mikrovlákno. Povlečení mikroflanel se totiž vyznačuje vysokou hřejivostí, díky které dejte sbohem drkotání zubů pod nedostatečnou pokrývkou.

 

Povlečení mikroflanel? Sháním teplo, zn: superhebké

Povlečení z mikroflanelu znamená absolutní špičku v jemnosti a hebkosti ložního prádla. Pokud byste chtěli pátrat po tomto takřka dokonalém materiálu do hloubky, narazili byste na husté krátké chloupky. Právě ty mají výjimečnou schopnost vytvořit v posteli horký letní den i v tom největším chladnu. Na deku z mikroflanelu nemusíte čekat, až se nahřeje. Zahřeje vás totiž hned. Mikroflanelové povlečení proto uvítáte, i když upřednostníte spaní v chladnější místnosti. Díky chladnějšímu vzduchu se vám bude příjemně spát, ale pod peřinu se zima nedostane

Povlečení mikroflanel se vám může zdát dost podobné další oblíbené značce, a to povlečení z mikroplyše. Mikroflanelové ložní prádlo ale svého předchůdce poráží hlavně v číslech. Povlečení mikroflanel vyšší hustotu chloupků než mikroplyš, jeho hřejivé schopnosti jsou o to vyšší. O porovnání obou materiálů si můžete přečíst v našem dalším článku. Taková dečka z mikroflanelu může být parádním dárkem k Vánocům pro každého zimomřivce.

Mikrovlákno v létě chladí a v zimě hřeje

Povlečení z mikrovlákna se právem nazývá kvalitní stálicí mezi ložním prádlem. Největší výhoda mikrovlákna je jeho univerzální použití. Lůžkoviny z mikrovlákna vám budou sloužit po celý rok. Příjemná tkanina mikrovlákna na omak připomíná hedvábí a na dotek je také velice jemné a hebké. V souboji na sněhu by ale zřejmě vyhrál mikroflanel. Byť mikrovlákno neuvěřitelně rychle schne, což v zimních měsících může přijít také vhod.  

Ať už se rozhodne v zimě se zahřát mikroflanelem či mikrovláknem, v žádném případě neuděláte chybu. Vlastně, neznáme nikoho, koho by deka z mikroflanelu ještě nezahřála či nepříjemně překvapila. Takže žádné červené nosy ani studené nohy, když místo zimy vládne v ložnici mikroflanel či mikrovlákno. 

 

 Vyberte si z nabídky produktů

Krepové povlečení PATCHWORK šedo-lila

Krepové povlečení PATCHWORK šedo-lila

Krepové povlečení, 100%...

759 Kč
přejít na detail
 
 
Krepové povlečení PATCHWORK DELUXE béžový

Krepové povlečení PATCHWORK DELUXE...

100% bavlna, zipový uzávěr

759 Kč
přejít na detail
 
 
Krepové povlečení POMNĚNKA MODRÁ

Krepové povlečení POMNĚNKA MODRÁ

100% BAVLNA, Zipový uzávěr...

759 Kč
přejít na detail
 
 
 
Podpěrová s.r.o.
Dobrovodská 2284
370 06 České Budějovice
777 100 799
texpo@centrum.cz

2017 © Ložní obchod. Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a optimalizace stránek INIZIO

Doporučujeme:

Vybavení obchodů | Prostěradla | Wellness Roubenka | Lyže Fischer | Běžky Fischer | Mezonitě
TOPlist