Saténové povlečení | Ložníobchod.cz

www.lozniobchod.cz - Saténové povlečení (24.09.2017 - 14:08)

KONTAKT
Slovensky
Ložníobchod.cz - český výrobce povlečení

Saténové povlečení

zpět na výpis aktualit

11.05.2016Saténové povlečení

Satén je pro mnoho lidí synonymem luxusu a elegance. V dnešní době si jej ale může dovolit již téměř každý. Co je na tomto materiálu tak zvláštního a čím se vyznačuje? Tohle a ještě něco navíc se dozvíte právě v následujícím článku, který o saténu jako materiálu a také o povlečení ze saténu pojednává.

 

Nejprve si pojďme ujasnit, co to vlastně satén je. Jedná se o tkaninu v atlasové vazbě, která se vyznačuje vysokým leskem na své lícní straně. Satén se vyrábí z přízí z nekonečných vláken, mezi která patří přírodní hedvábí, viskoróza, polyester a polyamid. Velmi oblíbené jsou ovšem také bavlněné satény, ze kterých se právě šijí povlaky na peřiny a polštáře, dále pak závěsy nebo i večerní šaty pro dámy. Bavlněné tkaniny bývají většinou levnější, nicméně nemusí to být pravidlem.

Mezi hlavní výhody saténového povlečení patří především jeho luxusní vzhled, který rázem dodá vaší ložnici úplně jiný a nevšední vzhled. Velmi podstatný je také komfort, který díky své jemnosti satén poskytuje. Není to drsný materiál a díky tomu se vám dokáže během spánku plně přizpůsobit.

Jeho další klíčovou vlastností je jeho dokonalá termoizolace. Díky tomu vás dokáže v zimě zahřát a v létě naopak zabrání tomu, abyste se přehřáli. Vaše tělo si tak udrží optimální teplotu a vám se bude spát opravdu příjemně. Výběr povlečení je pro zdravý spánek důležitější než si možná myslíte, pokud budete mít pocit, že se vám usíná příjemně, tak se ráno vzbudíte odpočatí a plni energie.

 

V našem obchodě naleznete nepřeberné množství saténového povlečení. Minimalistický design nebo naopak hravé a pestrobarevné vzory? U nás si vybere naprosto každý.Vyberte si z nabídky produktů

Krepové povlečení PATCHWORK šedo-lila

Krepové povlečení PATCHWORK šedo-lila

Krepové povlečení, 100%...

759 Kč
přejít na detail
 
 
 
 
 
Podpěrová s.r.o.
Dobrovodská 2284
370 06 České Budějovice
777 100 799
texpo@centrum.cz

2017 © Ložní obchod. Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a optimalizace stránek INIZIO

Doporučujeme:

Vybavení obchodů | Prostěradla | Wellness Roubenka | Lyže Fischer | Běžky Fischer | Mezonitě
TOPlist