Staročeské povlečení | Ložníobchod.cz

www.lozniobchod.cz - Staročeské povlečení (26.09.2017 - 14:39)

KONTAKT
Slovensky
Ložníobchod.cz - český výrobce povlečení

Staročeské povlečení

zpět na výpis aktualit

19.06.2014Staročeské povlečení

V moderní uspěchané době máte možnost se vrátit zpět k tradici i ve Vaší ložnici. Staročeské povlečení zklidní Vaší mysl.

 

Staročeské povlečení

V dnešní době, kdy se stále více vracíme zpět k téměř zapomenutým tradicím, se zvedá obliba tzv. retro stylu. Rádi nakupujeme potraviny na farmářských trzích, navštěvujeme starožitnictví, bazary a bleší trhy, kde sháníme nábytek a doplňky, které si po rekonstrukci chceme umístit do bytu. Ptáte se proč nezajít raději do supermarketu nebo moderního nábytkového studia? Jednoduše kvůli kvalitě výrobků, se kterou se produkty moderní doby nemůžou porovnávat.

Pokud se i Vy rádi obklopujete kvalitními věcmi, líbí se Vám retro styl nebo se chcete vrátit do krásných dětských let, kdy jste jezdili k babičce a dědečkovi na chalupu, máme pro Vás tip na stylové vyladění Vaší ložnice - Staročeské povlečení.

Květované povlečení

Staročeské nebo také rustikální povlečení se hodí nejen na chaty, chalupy, selská stavení, ale také do typicky české ložnice. Mezi tradiční vzory povlečení patří jemné kvítky růže v modrých, červených nebo růžových odstínech. Decentní starorůžové provedení povlečení pak naladí ve Vaší ložnici romantickou atmosféru.

Pokud dáváte přednost jemnějším motivům, určitě si oblíbíte drobné, něžné kvítky v úžasné modrobílé kombinaci. Vzor na povlečení je inspirován dlouholetou tradicí modrotisku. Technologie, která se  nám dostala z Holandska během 17. století a k barvení se využívá odstín indigo. V tomto případě se však jedná o moderní materiály i techniku zpracování. Proto Vám povlečení vydrží dlouho jako nové.

Povlečení patchwork 

Dalším velmi stylovým vzorem ložního povlečení rustikálního stylu je imitace patchwork. Originální patchwork je tvořen ze sešívaných, různě barevných a odlišně vzorovaných kousků látek, který se rozšířil díky velké oblibě především z Ameriky. Naše povlečení ve stylu patchwork je však ušité z jednoho druhu vzorované látky, může se tak prát na vyšší teplotu a přitom drží barvy i tvar. Barevných kombinací je celá řada.

Povlečení proužek nebo kostička

Konzervativnějším staročeským povlečením jsou potisky s jednoduchými kostičkami a proužky. Díky propojení klasického vzoru a barevnosti červenobílé nebo modrobílé získává toto ložní povlečení na nadčasovosti.  

Krepové povlečení

Ložní povlečení staročeských vzorů se vyrábí z velmi příjemného a kvalitního materiálu, jakým je krep ze 100% bavlny. Jde o oblíbenou textilii pro svou vzdušnost, savost a také hřejivost. Snadno se udržuje, protože rychle schne a především krepové povlečení není nutné žehlit, což ocení každá žena.    

 

 Vyberte si z nabídky produktů

Krepové povlečení PUDROVÁ KYTKA oboustranná

Krepové povlečení PUDROVÁ KYTKA...

Krepové povlečení, Zipový...

759 Kč
přejít na detail
 
 
Krepové povlečení BÍLÁ DROBNÁ KYTIČKA

Krepové povlečení BÍLÁ DROBNÁ KYTIČKA

Krepové povlečení , 100%...

759 Kč
přejít na detail
 
 
759 Kč
přejít na detail
 
 
 
Podpěrová s.r.o.
Dobrovodská 2284
370 06 České Budějovice
777 100 799
texpo@centrum.cz

2017 © Ložní obchod. Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a optimalizace stránek INIZIO

Doporučujeme:

Vybavení obchodů | Prostěradla | Wellness Roubenka | Lyže Fischer | Běžky Fischer | Mezonitě
TOPlist