Reklamace | Ložníobchod.cz

www.lozniobchod.cz - Reklamace (19.08.2017 - 05:49)

KONTAKT
Slovensky
Ložníobchod.cz - český výrobce povlečení

Reklamace

Případné reklamace vyřizujeme dle reklamačního řádu v souladu s Občanským zákoníkem a se Zákonem o ochraně spotřebitele.

Kupující je povinen zboží po dodání bez zbytečného odkladu prohlédnout a oznámit prodávajícímu případné zjištěné vady. Tyto vady oznámí kupující prodávajícímu elektronickou poštou na adresu: texpopodpěrova@centrum.cz nebo telefonicky na číslo: +420 725 026 026.

Při reklamaci zakoupeného zboží je nutné, aby kupující prodávajícímu zaslal veškeré doklady, které mu byly předány prodávajícím v rámci vyřízení objednávky daného zboží (např. fakturu a jiné).

Dále je nutné, aby kupující prodávajícímu vrátil vadné zboží kompletní, tedy v takovém stavu, v jakým jej převzal od prodávajícího.

Prodávající po obdržení dokladů a vadného zboží reklamaci vyřídí nebo podá kupujícímu zprávu o průběhu jejího vyřizování.

Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a za škody způsobené neodborným užíváním, vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytovaná záruka.

Reklamované zboží musí kupující zaslat doporučeně (dobírka nebude přijata) na adresu:

Zdeňka Podpěrová, Mládežnická 15, 37316 Dobrá Voda u Českých Budějovic

 
Podpěrová s.r.o.
Dobrovodská 2284
370 06 České Budějovice
777 100 799
texpo@centrum.cz

2017 © Ložní obchod. Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a optimalizace stránek INIZIO

Doporučujeme:

Vybavení obchodů | Prostěradla | Wellness Roubenka | Lyže Fischer | Běžky Fischer | Mezonitě
TOPlist