KATEGORIE

Povlečení mikroflanel NOSTALGIE 70x90 cm, 140x200 cm SLEEP WELL®

Vaše cena s DPH: 1 080 Kč
Zvolte množství:

Dostupnost: Doba dodání do 5 - 10 dnů

Výrobce: Sleep Well

Doprava zdarma nad 3000 Kč

Při registraci získáváte slevu 5%

Florální vzor v moderní kombinaci světle šedé a růžové. Slušet mu bude bílé prostěradlo, které celkový dojem  rozzáří a podtrhne. 

Povlečení je opatřeno zipovými uzávěry. Dodáváme jej balené do PVC tašky, do té jej můžete uložit v době, kdy ho nebudete používat, například během horkého léta.

Povlečení se snadno udržuje, lze jej prát klasicky v automatické pračce na 4o stupňů, popřípadě jej můžete sušit i v sušičce. Nicméně sušička není nutná, povlečení je rychleschnoucí, polyesterové vlákno funguje tak, že po něm voda sjede a nevsákne ji do sebe. Byla by škoda tuto vlastnost, zejména v dnešní době, nevyužít. Ušetříte tak za energie a budete brát ohled i na životní prostředí. Povlečení při sušení nevyvěšujte, rozložte ho přes celý sušák a nechte ho volně proschnout.

Pro správnou péči jsme vyvinuli speciální aviváže sleep well s vůní černé orchideje. Ložní soupravy z mikroflaneulu, či mikroplyše vyprané s přidáním této aviváže jsou krásně měkké a hebké a navíc naše aviváž vyruší statický výboj, takže se nemusíte bát žádného lupání a výbojů. 

Zasloužíte si dobře se vyspat!

Materiál: 100% polyester