27.08.2014 14:33 | Máte rádi v posteli více prostoru? Převalujete se? Milujete, když se můžete zachumlat do velké deky? Přesně pro Vás je povlečení na francouzskou deku.

Francouzské povlečení

Typ ložního povlečení, které se nazývá francouzské, vychází vstříc všem těm, kteří mají rádi velké přikrývky. Francouzské deky mají větší rozměry než normální peřina a jsou uzpůsobeny osobám, které si potrpí na dostatek prostoru pro převalování. Stejně jako skvěle poslouží partnerům, kteří se k sobě rádi přitulí nejen během zimních večerů pod jednou velkou přikrývkou.

Povlečení na francouzskou deku

Francouzské povlečení se provádí v rozměrech 200x200 cm, 200x220 cm, 200x240 cm. Pro povlak na polštář se počítá s rozměrem 70x90 cm. V sadě ložního prádla se nachází dva kusy povlečení na polštář a jeden kus francouzského povlečení na peřinu. Nejčastější a nejoblíbenější v českých ložnicích je typ 200x220 francouzského povlečení.

Pro Vás, kteří máte rádi opravdu dostatek místa a obrovskou přikrývku, nabízíme i francouzské povlečení ve velikosti 220X240 cm. Velké rozměry luxusního povlečení z Francie najdete, jak v bavlněném provedení z jemné a hebké 100% bavlny, tak v nemačkavé úpravě krepového francouzského povlečení.

Prodloužené povlečení

Pokud máte doma dlouhána, kterému koukají z pod přikrývky nohy, když si ji přitáhne pod bradu, máme pro Vás snadné řešení v podobě prodlouženého povlečení. Jde o ložní povlečení, jehož délka může být 220 cm nebo 240 cm. Prodloužené povlečení Vašim mužům dopřeje pohodlný a klidný spánek.  


Další články


blog

Romantické povlečení ve stylu Shabby Chic

11.10.2018

Kam jinam vnést trochu té romantické atmosféry, než do vaší ložnice. Prostor pro odpočinek a načerpání sil si žádá harmonické ladění materiálů a…

blog

Kvalita materiálu je u povlečení určující, díky ní si v ložnici strávený čas opravdu užijete

11.10.2018

Jak si čas strávený v ložnici ještě více užít? Vsaďte na kvalitu materiálu a zavrtejte se do hřejivé peřiny.

blog

11 tipů, jak mít kvalitní spánek i ve vaší domácnosti

09.08.2018

Kdo by se ráno nechtěl probouzet s energií a dobrou náladou? Bohužel většina z nás si o tom může nechat jen zdát a trpí nad nedostatkem kvalitního…