27.08.2014 14:33 | Máte rádi v posteli více prostoru? Převalujete se? Milujete, když se můžete zachumlat do velké deky? Přesně pro Vás je povlečení na francouzskou deku.

Francouzské povlečení

Typ ložního povlečení, které se nazývá francouzské, vychází vstříc všem těm, kteří mají rádi velké přikrývky. Francouzské deky mají větší rozměry než normální peřina a jsou uzpůsobeny osobám, které si potrpí na dostatek prostoru pro převalování. Stejně jako skvěle poslouží partnerům, kteří se k sobě rádi přitulí nejen během zimních večerů pod jednou velkou přikrývkou.

Povlečení na francouzskou deku

Francouzské povlečení se provádí v rozměrech 200x200 cm, 200x220 cm, 200x240 cm. Pro povlak na polštář se počítá s rozměrem 70x90 cm. V sadě ložního prádla se nachází dva kusy povlečení na polštář a jeden kus francouzského povlečení na peřinu. Nejčastější a nejoblíbenější v českých ložnicích je typ 200x220 francouzského povlečení.

Pro Vás, kteří máte rádi opravdu dostatek místa a obrovskou přikrývku, nabízíme i francouzské povlečení ve velikosti 220X240 cm. Velké rozměry luxusního povlečení z Francie najdete, jak v bavlněném provedení z jemné a hebké 100% bavlny, tak v nemačkavé úpravě krepového francouzského povlečení.

Prodloužené povlečení

Pokud máte doma dlouhána, kterému koukají z pod přikrývky nohy, když si ji přitáhne pod bradu, máme pro Vás snadné řešení v podobě prodlouženého povlečení. Jde o ložní povlečení, jehož délka může být 220 cm nebo 240 cm. Prodloužené povlečení Vašim mužům dopřeje pohodlný a klidný spánek.  


Další články


blog

11 tipů, jak mít kvalitní spánek i ve vaší domácnosti

09.08.2018

Kdo by se ráno nechtěl probouzet s energií a dobrou náladou? Bohužel většina z nás si o tom může nechat jen zdát a trpí nad nedostatkem kvalitního…

blog

Flanel - látka pro sezónní povlečení

10.10.2017

Flanel je hustě tkaná látka v keprové, nebo klasické plátnové vazbě, která je po jedné nebo obou stranách upravena „počesáním. Právě česáním, získává…

blog

Co je patchwork a jeho výhody

01.08.2017

Co je to patchwork. Na našem e-shopu jste již nejspíš měli příležitost na toto slovní spojení narazit a věříme, že mnohé z vás zajímá, co znamená a…