01.03.2012 10:47 | Krepové povlečení je díky svým skvělým vlastnostem stále využívanější v českých, ale i světových domácnostech. Majitelé ocení zejména příjemnost tohoto povlečení a fakt, že je velice snadná na údržbu. Krep je ideální materiál pro jarní a letní měsíce.

Výhodou krepovaného ložního povlečení je nenáročná údržba. Většina krepového povlečení má praktické zapínání na zip. Krep je vyroben z prvotřídního a snadno udržovatelného materiálu. Jedná se o bavlněnou tkaninu, která je charakteristická střídavě hladkou a zvrásněnou krepovou tkaninou po pravidelných pruzích.

Proč zvolit právě krepové povlečení?

S krepovým povlečením ušetříte svůj volný čas - snadno se udržuje. Stačí ho jen vyprat a pověsit. Doporučuje se, aby nebylo práno v plné pračce, nabývá na objemu a mohlo by dojít k potrhání. Toto povlečení se vyznačuje stálobarevností za sucha i mokra. Je to velmi lehká lůžkovina, která se nemusí žehlit.

 

Krep má velmi dlouhou životnost při zachování svých užitných vlastností. Krepové povlečení na zip se prodává v různých rozměrech a délkách. Stále si drží svůj tvar a je příjemné na dotek. Krepové povlečení se vyrábí v mnoha barevných provedeních a s různými vzory.

Patří k nejoblíbenějším druhům materiálu ze kterého je povlečení šité. Doporučuje se používat v teplejším období.

Nejoblíbenější vzory krepového povlečení

Krepové povlečení PATCHWORK šedo-lilaKrepové povlečení STICKREI Krepové povlečení POMNĚNKA MODRÁ

 

 

 


Další články


blog

Romantické povlečení ve stylu Shabby Chic

11.10.2018

Kam jinam vnést trochu té romantické atmosféry, než do vaší ložnice. Prostor pro odpočinek a načerpání sil si žádá harmonické ladění materiálů a…

blog

Kvalita materiálu je u povlečení určující, díky ní si v ložnici strávený čas opravdu užijete

11.10.2018

Jak si čas strávený v ložnici ještě více užít? Vsaďte na kvalitu materiálu a zavrtejte se do hřejivé peřiny.

blog

11 tipů, jak mít kvalitní spánek i ve vaší domácnosti

09.08.2018

Kdo by se ráno nechtěl probouzet s energií a dobrou náladou? Bohužel většina z nás si o tom může nechat jen zdát a trpí nad nedostatkem kvalitního…