03.03.2012 11:48 | Luxusní povlečení z mikrovlákna zvaného "minky". S extra jemným plochým chloupkem, sametově hladký povrch, ještě luxusnější vzhled.

Mikrovlákno tvoří velmi malá vlákna - je ještě tenčí než přírodní hedvábí.

Vlastnosti mikrovlákna a  jeho kvality

Mikrovlákno jako materiál pojme více vlhkosti a rychle ji umí vyměnit s okolím a vzduchem. To znamená, že nechá pokožku vždy suchou. Výhodou mikrovlákna je, že vlivem jemné struktury umí udržet teplo a pohodu. Kvalita tohoto materiálu se také projeví v jeho hebkosti a jemnosti. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi hustě tkaný materiál je prostupnost pylů a roztočů omezena a proto je také ideální pro osoby trpící alergií.

Mikrovlákno se skládá ze 100% polyesteru je vhodné i do sušiček prádla. Materiál je velmi stálý a i po mnohočetném vyprání jsou barvy jasné a zářivé.

Povlečení z mikrovlákna

Povlečení z mikrovlákna je velmi příjemný, snadno udržovatelný, rychleschnoucí výrobek, příjemně jemný na dotek . Mikropovlečení je vhodné pro chladnější, dny a do studených bytů. Mikropovlečení má tzv. nežehlivou úpravu, stačí ho jen vyprat, vyvěsit, poskládat a máte připraveno k dalšímu použití.

Díky těmto skvělým vlastnostem si získává mikrovlákno stále větší oblibu.


Další články


blog

Flanel - látka pro sezónní povlečení

10.10.2017

Flanel je hustě tkaná látka v keprové, nebo klasické plátnové vazbě, která je po jedné nebo obou stranách upravena „počesáním. Právě česáním, získává…

blog

Co je patchwork a jeho výhody

01.08.2017

Co je to patchwork. Na našem e-shopu jste již nejspíš měli příležitost na toto slovní spojení narazit a věříme, že mnohé z vás zajímá, co znamená a…

blog

Pod čím spát v létě

01.08.2017

Léto už je v plném proudu a jistě nás čeká ještě spousta teplých nocí, které pro někoho nemusí být zrovna jedny z nejpříjemnějších.