03.03.2012 11:48 | Luxusní povlečení z mikrovlákna zvaného "minky". S extra jemným plochým chloupkem, sametově hladký povrch, ještě luxusnější vzhled.

Mikrovlákno tvoří velmi malá vlákna - je ještě tenčí než přírodní hedvábí.

Vlastnosti mikrovlákna a  jeho kvality

Mikrovlákno jako materiál pojme více vlhkosti a rychle ji umí vyměnit s okolím a vzduchem. To znamená, že nechá pokožku vždy suchou. Výhodou mikrovlákna je, že vlivem jemné struktury umí udržet teplo a pohodu. Kvalita tohoto materiálu se také projeví v jeho hebkosti a jemnosti. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi hustě tkaný materiál je prostupnost pylů a roztočů omezena a proto je také ideální pro osoby trpící alergií.

Mikrovlákno se skládá ze 100% polyesteru je vhodné i do sušiček prádla. Materiál je velmi stálý a i po mnohočetném vyprání jsou barvy jasné a zářivé.

Povlečení z mikrovlákna

Povlečení z mikrovlákna je velmi příjemný, snadno udržovatelný, rychleschnoucí výrobek, příjemně jemný na dotek . Mikropovlečení je vhodné pro chladnější, dny a do studených bytů. Mikropovlečení má tzv. nežehlivou úpravu, stačí ho jen vyprat, vyvěsit, poskládat a máte připraveno k dalšímu použití.

Díky těmto skvělým vlastnostem si získává mikrovlákno stále větší oblibu.


Další články


blog

Romantické povlečení ve stylu Shabby Chic

11.10.2018

Kam jinam vnést trochu té romantické atmosféry, než do vaší ložnice. Prostor pro odpočinek a načerpání sil si žádá harmonické ladění materiálů a…

blog

Kvalita materiálu je u povlečení určující, díky ní si v ložnici strávený čas opravdu užijete

11.10.2018

Jak si čas strávený v ložnici ještě více užít? Vsaďte na kvalitu materiálu a zavrtejte se do hřejivé peřiny.

blog

11 tipů, jak mít kvalitní spánek i ve vaší domácnosti

09.08.2018

Kdo by se ráno nechtěl probouzet s energií a dobrou náladou? Bohužel většina z nás si o tom může nechat jen zdát a trpí nad nedostatkem kvalitního…