Tento web používá cookies. Další informace

28.05.2015 12:15 | Jen si to představte. Vyčerpaní po náročném pracovním týdnu si v tichu lehnete do svěžích vypraných peřin na pohodlnou matraci a oddáte se spánku. Ano, je to Pohádka. Penzion Chalupa Pohádka, která má povlečení právě od nás.

Pohádkové apartmány

Když majitelka Lenka Šindelářová zařizovala rodinný penzion, ještě netušila jakou oblibu si získá. Dispozice objektu vedle k rekonstrukci a vytvoření celkem 4 apartmánů. Každý z nich nese poetické jméno jako Nebe, Peklo, Ráj a největší pak Pohádka. Celá chalupa je zařízena citlivě rukama majitelů, kteří pečlivě vybírají užité materiály, tak, aby i ze zdravotního hlediska vyhovovaly nejnáročnějším hostů.

Pohádka zvenku i uvnitř

Zvenku vás malebné stavení penzionu přivítá krásnou bílou fasádou. Malé návštěvníky pak jistě nadchne vybavené dětské hřiště, které v létě nabízí i rozšíření o brouzdaliště. Po vstupu do interiéru na vás dýchne kouzlo venkova. Vůně dřeva a využití ostatních přírodních materiálů se tu snoubí s vůní čerstvě povlečeného a vyžehleného prádla. Každý z apartmánů je barevně sladěn. Dominantou je zde dřevo a doplňky. Příjemnou potěchou oka se pak stávají vhodně vybrané lůžkoviny. Bavlněné povlečení včetně přehozů a dekoračních polštářků vtipně doplňují voňavé polštářky, které nemusíte najít jen v posteli. Klasická dřevěná okna lemují klasické závěsy v barvě korespondující s povlečením. Apartmány jsou vybaveny, tak, aby ubytovaní měli absolutní soukromí a zároveň veškerý komfort (vybavenou kuchyňku, sociální zařízení apod). Pro každého hosta je včetně povlečené postele i pro malého návštěvníka (dětská postýlka do dvou let a přistýlka povlečená do dětského povlečení), připravena i souprava ručníků z kvalitního froté. Výběru ložního prádla věnovala majitelka velkou péči a proto také oslovila nás, abychom ji pomohli s veškerým vybavením. Podařilo se nám společně uceleně sladit jednotlivé apartmány a dopřát tak budoucím hostům komfort a pohodlí při relaxaci v kvalitních materiálech. 

 

Pobyt v Penzionu Chalupa Pohádka a servis jistě oceníte především v případě spolucestujících ratolestí. Čistota a komfortní zařízení je zde samozřejmostí. Ochotný personál vám rád pomůže a poradí, kam se podívat na výlet, či vymění lůžkoviny.


Další články


blog

Flanel - látka pro sezónní povlečení

10.10.2017

Flanel je hustě tkaná látka v keprové, nebo klasické plátnové vazbě, která je po jedné nebo obou stranách upravena „počesáním. Právě česáním, získává…

blog

Co je patchwork a jeho výhody

01.08.2017

Co je to patchwork. Na našem e-shopu jste již nejspíš měli příležitost na toto slovní spojení narazit a věříme, že mnohé z vás zajímá, co znamená a…

blog

Pod čím spát v létě

01.08.2017

Léto už je v plném proudu a jistě nás čeká ještě spousta teplých nocí, které pro někoho nemusí být zrovna jedny z nejpříjemnějších.