28.05.2015 12:15 | Jen si to představte. Vyčerpaní po náročném pracovním týdnu si v tichu lehnete do svěžích vypraných peřin na pohodlnou matraci a oddáte se spánku. Ano, je to Pohádka. Penzion Chalupa Pohádka, která má povlečení právě od nás.

Pohádkové apartmány

Když majitelka Lenka Šindelářová zařizovala rodinný penzion, ještě netušila jakou oblibu si získá. Dispozice objektu vede k rekonstrukci a vytvoření celkem 4 apartmánů. Každý z nich nese poetické jméno jako Nebe, Peklo, Ráj a největší pak Pohádka. Celá chalupa je zařízena citlivě rukama majitelů, kteří pečlivě vybírají užité materiály, tak, aby i ze zdravotního hlediska vyhovovaly nejnáročnějším hostům.

 

Pohádka zvenku i uvnitř

Zvenku vás malebné stavení penzionu přivítá krásnou bílou fasádou. Malé návštěvníky pak jistě nadchne vybavené dětské hřiště, které v létě nabízí i rozšíření o brouzdaliště. Po vstupu do interiéru na vás dýchne kouzlo venkova. Vůně dřeva a využití ostatních přírodních materiálů se tu snoubí s vůní čerstvě povlečeného a vyžehleného prádla. Každý z apartmánů je barevně sladěn. Dominantou je zde dřevo a doplňky. Příjemnou potěchou oka se pak stávají vhodně vybrané lůžkoviny. Bavlněné povlečení včetně přehozů a dekoračních polštářků vtipně doplňují voňavé polštářky, které nemusíte najít jen v posteli. Klasická dřevěná okna lemují klasické závěsy v barvě korespondující s povlečením. Apartmány jsou vybaveny tak, aby ubytovaní měli absolutní soukromí a zároveň veškerý komfort (vybavenou kuchyňku, sociální zařízení apod). Pro každého hosta je včetně povlečené postele i pro malého návštěvníka (dětská postýlka do dvou let a přistýlka povlečená do dětského povlečení), připravena i souprava ručníků z kvalitního froté. Výběru ložního prádla věnovala majitelka velkou péči a proto také oslovila nás, abychom ji pomohli s veškerým vybavením. Podařilo se nám společně uceleně sladit jednotlivé apartmány a dopřát tak budoucím hostům komfort a pohodlí při relaxaci v kvalitních materiálech. 

 

Pobyt v Penzionu Chalupa Pohádka a servis jistě oceníte především v případě spolucestujících ratolestí. Čistota a komfortní zařízení je zde samozřejmostí. Ochotný personál vám rád pomůže a poradí, kam se podívat na výlet, či vymění lůžkoviny.


Další články


blog

Romantické povlečení ve stylu Shabby Chic

11.10.2018

Kam jinam vnést trochu té romantické atmosféry, než do vaší ložnice. Prostor pro odpočinek a načerpání sil si žádá harmonické ladění materiálů a…

blog

Kvalita materiálu je u povlečení určující, díky ní si v ložnici strávený čas opravdu užijete

11.10.2018

Jak si čas strávený v ložnici ještě více užít? Vsaďte na kvalitu materiálu a zavrtejte se do hřejivé peřiny.

blog

11 tipů, jak mít kvalitní spánek i ve vaší domácnosti

09.08.2018

Kdo by se ráno nechtěl probouzet s energií a dobrou náladou? Bohužel většina z nás si o tom může nechat jen zdát a trpí nad nedostatkem kvalitního…