10.11.2016 11:32 | Vy byste nejraději spali klidně na dřevěném kavalci, ale pro své děti chcete ty nejlepší a nejkvalitnější ložní materiály? Máme to stejně, o to více, pokud je o vánoční dárky pro děti. Pokud navíc vaše potomky můžete zabalit do měkoučkého a hřejivého materiálu, ve kterém poklidně usnou... Vánoční pohoda a hřejivé vánoční potěšení si dobře rozumějí. Máme pro vás tipy na měkoučké vánoční dárky pro děti. Věříme, že si vyberete z našich následujících favoritů.

1.     místo – Polštář Ovečka - Beránek

Ovečka si našla místo v symbolice Velikonoc i Vánoc a osídlila také už na pořád místo v našich srdcích. Pokud se navíc z hebké ovečky (či beránka – to už necháme na vás) stane v mžiku nadýchaný měkoučký polštář, kouzlo tohoto originálního vánočního dárku je dokonáno. Polštářek Ovečka je vyroben z imitace ovčí vlny, a proto je jednoduchý na údržbu. Strážce klidného spánku, rozkládací polštář Ovečka, navíc nemusí držet stráž pouze u dětské postýlky, ale stane se kamarádským společníkem na cestách v letadle, autě či autobuse. Favorit číslo jedna pro dětský vánoční dárek je proto tento nadýchaný kamarád.

2.     místo – Dárkový set – medvídek Mazlík a deka Hvězdička

Hřejivé potěšení nejen v mrazivých vánočních dnech přinese i další oceněný vánoční dárek pro děti – Dárkový set – medvídek Mazlík a deka Hvězdička. Pokud někdo z vašich přátel očekává v blízké době rodinu a vánoční svátky možná stráví v porodnici, sada hřejivého medvídka a multifunkční dečky potěší nejen nastávající maminku, ale i její miminko. Dárková sada nejen na Vánoce obsahuje heboučkou a hřejivou deku z mikrovlákna Sleep Well bílé barvy s hvězdičkami. A my ji zbožňujeme, protože totožný hvězdičkový vzor má i medvídek na svém kabátku. Bude to holka, kluk a nebo si to tajnůstkáři nechávají pro sebe? V našem sortimentu najdete varianty také v modré a neutrální béžové.

3.     místo – Bavlněné povlečení Frozen Sisters

Pokud jste rodič, pravděpodobně jste slyšeli o úspěchu hudebního filmu pro děti Frozen. A pokud ne, zeptejte se svých potomků a ti vám buď začnou ihned zpívat úvodní písničku, nebo nadšeně běhat po pokoji a vyprávět o něm. Povlečení Frozen je splněným snem všech malých příznivců filmu Frozen. Licencované bavlněné povlečení z kolekce Disney je vyrobeno ze 100% bavlny a opatřeno zipem. Díky kolekci Disney se tak vaše dítko může stát malou mořskou vílou Arielou, myškou Minnie či bojovat s Avengers alespoň ve snech. I když víme, že určitě nejednu malou vílu, myšku či bojovníka doma stejně máte.

 

 


Další články


blog

Romantické povlečení ve stylu Shabby Chic

11.10.2018

Kam jinam vnést trochu té romantické atmosféry, než do vaší ložnice. Prostor pro odpočinek a načerpání sil si žádá harmonické ladění materiálů a…

blog

Kvalita materiálu je u povlečení určující, díky ní si v ložnici strávený čas opravdu užijete

11.10.2018

Jak si čas strávený v ložnici ještě více užít? Vsaďte na kvalitu materiálu a zavrtejte se do hřejivé peřiny.

blog

11 tipů, jak mít kvalitní spánek i ve vaší domácnosti

09.08.2018

Kdo by se ráno nechtěl probouzet s energií a dobrou náladou? Bohužel většina z nás si o tom může nechat jen zdát a trpí nad nedostatkem kvalitního…