14.03.2023 16:25 | Představení firmy Podpěrová s.r.o., provozovatele eshopu s povlečením vlastní výroby www.lozniobchod.cz

Naši milí zákazníci,
mnozí z vás jsou s námi již dlouhá léta, někteří nás jako výrobce kvalitního českého povlečení poznali teprve nedavno. Pro vás všechny je následující povídání o nás a našm povlečení... ????
 
Jsme jihočeská firma vyrábějící povlečení už od roku 1990. Pod značkou Podpěrová s.r.o. šijeme kvalitní bavlněné, krepové a flanelové povlečení pro vaše domovy, ale také pro penziony, domovy pro seniory, internáty a další ubytovací zařízení.
 
Naší láskou je selský a venkovský styl, proto mezi vzory na našem povlečení převažují kytičky, růže, proužky a kostičky v různých barevných kombinacích. Velká část povlečení je šita jako VENDE - oboustranné povlečení. Otočením vzoru si tak sami zvolíte, jakou stranu necháte vyniknout. Povlečení tak pokaždé může vypadat úplně jinak.
 
Naší prioritou je kvalita produktů, které uvádíme na trh. Na výrobu povlečení používáme výlučně 100% bavlnu, která má vysokou hustotu velmi jemných přízí, což je důležitý ukazatel kvality povlečení. Gramáž tkaniny se pohybuje v rozmězí 125 - 130 g/m2 při zachování vysoké hustoty nití. Vysoká gramáž totiž sama o sobě nazaručuje kvalitu bavlny a neplatí tedy častá domněnka, že čím vyšší gramáž, tím lepší kvalita.
Pro tuto svou vlastnost je bavlna úžasně jemná a příjemná na omak a i po častém praní na vyšší stupně si zachovává původní barvy a tvar. Naše povlečení díky použitému materiálu vyniká opravdu dlouhou životností.
 
Standartně povlečení nabízíme se zipovým uzávěrem pro snazší povlékání, ale na přání jej rádi zhotovíme i s klasickými knoflíky nebo hotelovou kapsou. V naší nabídce najdete také malé polštářky a válečky, které dozdobí Vaši postel. 
Protože v neposlední řadě se vám povlečení musí hlavně líbit.
 
Zdeňka, Gábina a Linda Podpěrovi
 
www.lozniobchod.cz

Další články


blog

Oboustranné povlečení

15.04.2024

Oboustranné povlečení s modrými TULIPÁNY a proužky

blog

Bílý kulatý ubrus s kanýrem

15.04.2024

Bílý bavlněný ubrus s kanýrem

blog

Romantické povlečení ve stylu Shabby Chic

11.10.2018

Kam jinam vnést trochu té romantické atmosféry, než do vaší ložnice. Prostor pro odpočinek a načerpání sil si žádá harmonické ladění materiálů a…