Spaní na chalupě bez studených nohou | Ložníobchod.cz

www.lozniobchod.cz - Spaní na chalupě bez studených nohou (26.09.2017 - 09:18)

KONTAKT
Slovensky
Ložníobchod.cz - český výrobce povlečení

Spaní na chalupě bez studených nohou

zpět na výpis aktualit

29.11.2016Spaní na chalupě bez studených nohou

V minulosti platilo, že Česka republika byla národem chalupářů, a když nastal víkend, všichni se hromadně přesouvali do chalupářských kolonií na venkov. Ani nyní ale není výjimkou, že se vedle rodinného domku či bytu opečovává i vítaný relax na chalupě. Většina chalup ale nemá zajištěno účinné topení, které by tam umožňovalo zůstat například i přes vánoční svátky. Jak si zajistit teplo v chalupě? Užijte si pořádné teplo v chalupě s mikroflanelovým povlečením či chytrým zatápěním v chalupě.

 

S sebou do chalupy mikroflanelové povlečení či mikroflanelové deky

Mikroflanelové povlečení hraje v žebříčku vynikajících tepelných vlastností tzv. první ligu. O vynikajících vlastnostech mikroflanelu především v zimních měsících jsme již psali v jednom z minulých článků v magazínu. Na povlečení mikroflanel nemusíte čekat, až se nahřeje. Hutné krátké chloupky mikroflanelu tvoří dokonalou teplou membránu, která vás instantně zahřeje. Tím spíše se povlečení mikroflanel hodí do chladných zákoutí a rohů venkovské chalupy. Po celodenní podzimní práci na zahradě se bude ležet v povlečení mikroflanel jako v ráji.

K rychlému zahřátí na chalupě slouží mikroflanelové deky

Pokud přijedete na chalupu, kde se celý týden netopilo, co nejdříve se poohlídnete po rychlém zdroji tepla. Do čistých peřin se Vám ale ihned zalézat nechce? Právě k tomuto účelu slouží mikroflanelové deky. Schoulit se do ní k večernímu čtení či se jen tak zabalit do teplé deky a vnímat zvuky přírody na zahradě chalupy je vlastně ideální využití hřejivé mikroflanelové deky.

Teplo v chalupě? Využijte teplo z kuchyně do vedlejšího pokoje

Mezi chalupy se většinou řadí věkově starší objekty, které mají již něco za sebou a do kterých majitelé nechtějí investovat příliš. Vlhkost Pro pohodlné teplo v chalupě se ale vyplatí popřemýšlet nad plošným zateplení fasády či zvážit celoplošné vytápění chalupy. Pokud se bojíte takovéhoto rozsáhlého zásahu, vyplatí se promyslet zateplení stropu a střechy. Na chalupě ale v žádném případě nesmí chybět pořádný krb či krbová kamna, která celou atmosféru chalupy dovedou k dokonalosti. Takové teplo z krbu Vám ideálně může ohřát místnost i o patro výše. A sedět u krbu s mikroflanelovou dekou, se sklenkou vína a knihou – to se jen tak neVyberte si z nabídky produktů

Krepové povlečení MOZART modrý

Krepové povlečení MOZART modrý

100% bavlna, zipový uzávěr

759 Kč
přejít na detail
 
 
 
759 Kč
přejít na detail
 
 
 
Podpěrová s.r.o.
Dobrovodská 2284
370 06 České Budějovice
777 100 799
texpo@centrum.cz

2017 © Ložní obchod. Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a optimalizace stránek INIZIO

Doporučujeme:

Vybavení obchodů | Prostěradla | Wellness Roubenka | Lyže Fischer | Běžky Fischer | Mezonitě
TOPlist